Nowoczesne szkolenia dla dyrektorów szkół – niezawodne źródło wiedzy

Wiedza odnośnie prowadzenia placówki oświatowej wymaga nieustannej aktualizacji: zmiany w podstawach prawnych i dokumentacji, wytyczne odnośnie prowadzenia zajęć i podstawy programowej, nowe przepisy, kontrole… Wszystko to sprawia, że dyrektorzy szkół szukają sprawdzonych i jednocześnie regularnie uaktualnianych materiałów. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, oferując szkolenia dla dyrektorów szkół. Stawiamy także na nowoczesność, dlatego wszystkie materiały dostępne są w wersji online.

Z myślą o kadrze zarządczej zainteresowanej komplementarnym zestawem materiałów przygotowaliśmy Kompendium Dyrektora Szkoły – zawarte w nim dokumenty, skrypty i prezentacje przygotowane zostały w oparciu o najnowsze wytyczne MEN oraz umożliwiają prowadzenie zarówno publicznej, jak i prywatnej placówki. Jako uzupełnienie proponujemy także szereg dodatkowych publikacji.

Zmiany w zakresie przetwarzania danych osobowych, najnowsze procedury oraz podstawy prawne zawarte zostały w szkoleniu online dotyczącym ochrony danych osobowych w szkołach i placówkach oświatowych. Wygodne kompendia dotyczące dokumentacji oraz kadr w oświacie to narzędzie nie tylko dla dyrektorów szkół, ale również pracowników sekretariatu oraz działu kadr. Ponieważ wszystkie materiały dostępne są w ramach platformy internetowej, możesz korzystać z nich na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Szkolenia uzupełnione zostały także o atrakcyjne prezentacje, dzięki którym dyrekcja może przeprowadzić bez problemu szkolenia dla pozostałych pracowników szkoły. Warto zainwestować w multimedialne materiały online, ponieważ dzięki nim prowadzenie szkoły i placówki oświatowej przebiega sprawnie oraz bezproblemowo. Na szczególną uwagę zasługuje spora oraz wciąż rozrastająca się baza dokumentów, w której znajdziesz nie tylko podstawy prawne i regulacje, ale również wzory dokumentów, gotowe do wydruku lub edycji. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty odnośnie szkoleń dla dyrektorów szkół.