Berligo – Twoje biuro tłumaczeń online

Komunikacja to jedna z najbardziej pożądanych potrzeb nie tylko w obecnych czasach, bo towarzyszyła nam wszystkim już od wielu pokoleń. Ta prymarna umiejętność była od zawsze czymś więcej niż tylko środkiem potrzebnym do zaspokojenia naszych podstawowych potrzeb. Zrozumiała komunikacja, a co za tym idzie rozmowa buduje więzi i relacje. Czym zatem byłyby kontakty społeczne, gdybyśmy nie mogli się między sobą porozumieć w sposób klarowny, czytelny i zrozumiały?

Idea potrzeby właściwej komunikacji nie tylko w swoim ojczystym języku, to myśl przewodnia biura tłumaczeń Berligo. W naszej firmie przede wszystkim stawiamy na przejrzystość i poprawność merytoryczną, dlatego tak ważne staje się dla nas zadowolenie naszych Klientów, a co za tym idzie, oczekiwany efekt naszej pracy.

Nasze biuro tłumaczeń – berligo.com Poznań realizuje zlecenia w zakresie zwykłych tłumaczeń oraz tłumaczeń przysięgłych. Zasady przesyłania plików są niezwykle proste. Wystarczy wgrać dokument, który będzie podlegał tłumaczeniu do naszego systemu. Dzięki temu, że posiadamy zautomatyzowany program zamówień, osoba zgłaszająca zlecenie od razu dostanie wycenę. Następnie jeden z naszych tłumaczy od razu przystępuje do prac translatorskich, by na sam koniec zakończyć zlecenie i wysłać przetłumaczony tekst z powrotem do Klienta.

Nasi tłumacze tworzą grupę profesjonalistów, dzięki którym nie musisz już martwić się o poprawne przeniesienie tej samej treści na dokument w innym języku. Co więcej, nasi specjaliści łączą w sobie chęć pomocy Klientom z Polski oraz wszystkim naszym rodakom, mieszkającym poza granicami kraju, ze swoim zamiłowaniem do języków obcych. Taka kombinacja może dać tylko doskonały efekt, dlatego też nasze tłumaczenia są przygotowane z dużą starannością i poprawnością językową.

To, co nas wyróżnia to wygoda użytkowania całego portalu. Przygotowując wszystkie teksty, korzystamy z zaawansowanych technologii a automatyczny system wyceniania pozwala wszystkim naszym Klientom przeanalizować zaproponowaną przez nas ofertę i zapoznać się z kosztami przed przystąpieniem do realizacji zamówienia przez jednego z naszych tłumaczy.

Odwiedź nasz portal. Biuro tłumaczeń – Kraków serdecznie zaprasza do kontaktu!