Biuro tłumaczeń Fatix Gdańsk zaprasza

Potrzebujesz tłumaczenia ważnych dokumentów, instrukcji lub pomocy podczas ważnego spotkania? Nie musisz już szukać. Biuro tłumaczeń w Gdańsku rozwiąże Twój problem. 

 

Fatix.eu Gdańsk – pewność i profesjonalizm

 

Biuro tłumaczeń Fatix to firma z 15- letnim doświadczeniem, doceniana za jakość i profesjonalizm tłumaczeń. Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe i zwykłe. Wszystkie w najwyższej jakości, z gwarancją terminu i w atrakcyjnych cenach. Doświadczeni tłumacze rozwiążą każdy problem i przetłumaczą potrzebny tekst w kilkudziesięciu językach. 

 

Gdańsk – miasto wolności i wielu kultur

 

Gdańsk to wyjątkowe miasto: miasto wolności, w którym styka się wiele kultur i wiele języków. Międzynarodowe interesy, konferencje, a tym samym dokumentacja na najwyższym szczeblu wymagają nie tylko znajomości języka na poziomie komunikacyjnym, ale także eksperckiego tłumaczenia. Biuro tłumaczeń Fatix  jest odpowiedzią na te potrzeby. Oferujemy zarówno jednorazowe tłumaczenia na potrzeby naukowych konferencji, jak i długoterminowe umowy i pełną współpracę, która zapewni przejrzystość i pełne zrozumienie podczas prowadzenia szeroko zakrojonych interesów.

 

Najwyższy poziom, najlepsza współpraca

 

Nasi tłumacze posiadają zarówno wieloletnie doświadczenie, jak i bardzo szeroką wiedzę ogólną, by móc sprostać wszelkim oczekiwaniom. Biuro tłumaczeń Fatix w Gdańsku to miejsce, w którym każde tłumaczenie będzie wykonane profesjonalnie i z należytą rzetelnością, niezależnie od tematyki. Kilkadziesiąt języków i gwarancja rzetelności – to nasze atuty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.