Biuro tłumaczeń Poznań – gwarantujemy najlepszą jakość

BTS Biuro tłumaczeń to firma, na której możesz polegać. Decydując się na nasze usługi, dostajesz doskonale przygotowany i przetłumaczony tekst, wolny od często popełnianych błędów językowych i ortograficznych. O wysokiej jakości naszej pracy świadczy również obecność doskonale wykwalifikowanej kadry tłumaczy, dla których praca jest największą pasją. W naszych działaniach BTS kieruje się prostymi zasadami. To, co staje się dla nas najważniejsze, to terminowość, krótki czasu realizacji oraz konkurencyjna cena.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszego biura tłumaczeń Poznań. Wykonujemy zlecenia w postaci:

  • tłumaczeń pisemnych,
  • ustnych,
  • zwykłych tłumaczeń,
  • tłumaczeń ekspresowych,
  • specjalistycznych oraz
  • szkoleń i kursów językowych.

Jednym z naszych najszerzej realizowanych działań, to tłumaczenia przysięgłe. Dzięki temu, że posiadamy pracowników na stanowisku tłumacz przysięgły, możemy zagwarantować najlepszą jakość oddanego zlecenia, nie bojąc się o wartość merytoryczną każdego przygotowanego tekstu.

Obecne, tworzymy tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego na język polski, z języka francuskiego, a także z języka niemieckiego i rosyjskiego. Każdy zaprezentowany wariant tłumaczenia jest możliwy również do stworzenia w odwrotnej konfiguracji z języka polskiego na wspomniane wyżej języki obce.

Tłumaczenia, jakimi zajmuje się biuro BTS, to w większości teksty specjalistyczne, które wymagają dużego zaangażowania ze strony tłumacza. Dzięki temu, że wyróżnia nas wieloosobowy i bardzo zróżnicowany zespół, jesteśmy w stanie zagwarantować specjalistę w danej dziedzinie do niemal każdego, nawet drobnego zlecenia, by stworzyć tekst bardzo dobrej jakości i poprawny merytorycznie.

Poznaj nas bliżej i zaufaj naszemu profesjonalizmowi a już nigdy Ty lub Twoja firma nie będziesz borykał się z problemem bariery językowej w rozumieniu i przekazywaniu informacji. Zdobądź najlepsze tłumaczenia – Poznań.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zlecenia!