Kontekst – tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne

Potrzebujesz fachowego tłumaczenia? Zgłoś się do nas!

Nasze biuro tłumaczeń oferuje firmom branży medycznej i farmaceutycznej tłumaczenia medyczne oraz tłumaczenia farmaceutyczne najwyższej jakości. Zależy nam, aby każde tłumaczenie medyczne było precyzyjne, a także zawierało poprawnie stosowaną nomenklaturę specjalistyczną. Tego typu tłumaczenia wykonywane są przez pracowników naukowych i lekarzy z odpowiednim doświadczeniem w tłumaczeniach oraz przez tłumaczy z wykształceniem medycznym. Gwarantujemy procedury, które zapewniają 100% poufność wszelkich informacji zawartych w dokumentach do przetłumaczenia.

 

Tłumaczenia medyczne – Warszawa

Tłumaczenia medyczne – Warszawa, to miejsce, w którym znajduje się nasze biuro tłumaczeń. Tłumaczenia ustne medyczne to usługa, która wymaga szczególnej biegłości oraz doświadczenia. Nasze biuro Kontekst zatrudnia tylko i wyłącznie sprawdzonych specjalistów, którzy znają wymagania FDA oraz zdolnych do bezproblemowej obsługi najbardziej wymagających konferencji branżowych. Warto zaznaczyć, że tłumaczenia tekstów medycznych oferujemy również zdalnie. Profesjonalny tłumacz medyczny powinien charakteryzować się wysokimi kompetencjami oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Znajdziesz to wszystko w naszym biurze tłumaczeń!

 

Tłumaczenia specjalistyczne medyczne w wielu językach!

Tłumaczenia specjalistyczne medyczne są bardzo ważnym aspektem w naszym biurze tłumaczeń, dlatego wkładamy w nie całe nasze zaangażowanie oraz doświadczenie. Tłumaczymy między innymi: dokumentację i protokoły badań klinicznych, umowy o prowadzenie badań klinicznych, instrukcje aparatury medycznej, komunikaty prasowe, decyzje i rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia, formularze świadomej zgody pacjenta, akty prawne związane z rynkiem medycznym i farmaceutycznym oraz wiele innych. W naszym biurze znajdziesz również tłumaczenia w wielu językach, np. tłumaczenia medyczne rosyjski lub tłumaczenia medyczne angielski. Należy pamiętać, że tłumaczenia tekstów medycznych, to nie jest łatwe zadanie, dlatego warto zostawić to profesjonalistom!