Kursy językowe w Anglii – z nami poznasz nie tylko Londyn

Wiesz już dokładnie co będziesz robił w następne wakacje? Czas odpoczynku od pracy lub szkoły nie musi równać się jedynie bezczynnym leniuchowaniem w zagranicznych kurortach. Warto mieć również w zanadrzu nieco bardziej rozwijającą i wymagającą rozrywkę, na przykład w postaci doskonalenia swojego obcego języka.

Anglia – idealne miejsce do nauki języka angielskiego

Chociaż krajów zagranicznych, w których możemy rozpocząć naukę angielskiego jest obecnie bardzo dużo, Anglia to miejsce, które nasuwa się jako pierwsze w poszukiwaniu wymarzonego kursu językowego. Aby zwiększyć swój zasób słownictwa, poprawić jakość rozmowy oraz wyszlifować gramatykę tego obcego systemu językowego, najlepiej wybrać się do kraju, w którym na co dzień wszyscy posługują się właśnie nim. Do tej pory nasz kurs angielskiego w Anglii realizowany był w Londynie. Teraz posiadamy również zaprzyjaźnione szkoły w innym miastach, takich jak Brighton i Cambridge.

Kursy językowe w Brighton

Brighton jest bardzo urokliwym miastem, położonym nad kanałem La Manche. Niegdyś był miejscem odpoczynku księcia regenta Jerzego IV Hanowerskiego, do tej pory stanowi bardzo popularny ośrodek wśród turystów zarówno z Wielkiej Brytanii, jak również z pozostałych państw Europy. JP Edukacja również ukochała sobie to miejsce, od niedawna realizując właśnie tam wakacyjny kurs językowy.

Cambridge – miasto nauki

O renomie i świetności właśnie tego miasta, nie trzeba wiele mówić. Cambridge jest marką samą w sobie, a dzięki niedużej odległości od stolicy – Londynu, stanowi doskonały punkt komunikacyjny dla wszystkich turystów. Nauka języka angielskiego właśnie w tej wschodniej części Anglii, która stanowi bardzo ważny ośrodek naukowy kraju, to nie tylko ogromna szansa na pozyskanie sprawności językowych. To również ogromny prestiż, dlatego namawiamy do spędzenia tych kilku tygodni w eleganckim Cambridge, właśnie na jednym z naszych wyjazdów.

Zdecyduj się na kurs angielskiego w Anglii, w tym w Londynie lub jednym z wyżej wymienionych miast, a z pewnością nauka języka obcego pójdzie szybciej, niż mogłeś się tego spodziewać!

Zapraszamy do oferty!