Tanie tłumaczenia dla Twojej firmy z usługami TranslatEasy

Jeśli jesteś właścicielem firmy i stoisz przed wyzwaniem przygotowania dokumentu dla Twojego Klienta z zagranicy, przygotowujesz ofertę firmy w obcym języku lub po prostu potrzebujesz doraźnego wsparcia w zakresie tłumaczeń, doskonale trafiłeś! Dzięki naszej elastycznej ofercie i posiadaniu wykwalifikowanej kadry tłumaczy, jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie nasze zlecenia z należytym zaangażowaniem oraz terminowością. Możesz być pewien, że zaproponujemy Ci bardzo bardzo dobrą jakość naszych usług i konkurencyjne ceny.

Odwiedź naszą stronę i poznaj biuro tłumaczeń TranslatEasy. Oferujemy nie tylko tłumaczenia pisemne, ale także ustne, tłumaczenia przysięgłe, skład tekstu DTP oraz nagrania audio.

Dzięki temu, że jesteśmy biurem tłumaczeń, realizującym zlecenia w 50 językach, posiadamy szeroką ofertę, idealną do zaprezentowania niemal każdej firmie, która współpracuje z Klientem zagranicznym. Nasi tłumacze to niemal 400 wykwalifikowanych specjalistów, którzy są gotowi na przyjęcie każdego zlecenia.

Bogaci w doświadczenie w pracy z Klientem doskonale wiemy jak ważna jest szeroka i zróżnicowana oferta. Aby sprostać tym wymaganiom, nasze biuro tłumaczeń zdecydowało się na trzy różne pakiety usług. W skład oferty wchodzi zatem:

  • Tłumaczenie easyECO, charakteryzujące się niższą ceną i prostymi pracami tłumacza
  • Tłumaczenia easySTANDARD realizowane przez naszych native speakerów oraz
  • Tłumaczenie easyPREMIUM, które są bogate w obróbkę graficzną plików, współpracę dwóch tłumaczy oraz redakcję i korektę tekstu źródłowego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biura tłumaczeń TranslatEasy. Możesz nam zaufać, ponieważ dokładnie znamy się na naszej pracy i mamy mile widziane w tej branży doświadczenie w postaci dziesięciu lat funkcjonowania na rynku. Aby nie zostać w tyle, wciąż poszerzamy swoją ofertę, korzystając z najnowocześniejszych oprogramowań i narzędzi.

Przekonaj się o jakości naszej pracy i poznaj konkurencyjne ceny tłumaczeń w Krakowie, Poznaniu, czy w Łodzi!

Czekamy właśnie na Ciebie!