Tłumaczenie zwykłe czy ekspresowe, damy radę

Szukasz profesjonalnego tłumacza? Nasze biuro tłumaczeń z pewnością sprosta twoim oczekiwaniom. 

Jesteśmy wszechstronni, bezbłędni i szybcy. Począwszy od najprostszych tłumaczeń zwykłych, aż do skomplikowanych przekładów wymagających specjalistycznej wiedzy i niezbędnych uprawnień.

Zamów tłumaczenie zwykłe

Tłumaczenie zwykłe to takie, w których przekładu może dokonać każda osoba posiadającą dostateczną znajomość wybranego języka. Tłumaczenia zwykłe wykonuje się w przypadku, gdy dokumenty nie muszą być używane w instytucjach państwowych. Może chodzić o tłumaczenie strony internetowej, książki, prywatnego listu, poradnika szkoleniowego czy instrukcji obsługi. Największą popularnością cieszą się tłumaczenia artykułów oraz tłumaczenia specjalistyczne. Gwarantujemy, że pod względem merytorycznym tłumaczenie zwykłe nie różni się u nas od przysięgłego – jest przygotowywane dokładnie i rzetelnie.

Gdy się trzeba spieszyć

Masz do przetłumaczenia kilkaset stron w trzy dni? Potrzebujesz przekładu specjalistycznego tekstu na „wczoraj”? Skorzystaj z profesjonalnej agencji tłumaczeń, która w swojej ofercie posiada usługę taką jak tłumaczenie ekspresowe. W przypadku nagłych zleceń dobre biura tłumaczeń w błyskawicznym tempie tworzą wewnętrzny zespół kilku lub nawet kilkunastu tłumaczy oraz korektorów, którzy pod okiem koordynatora projektu oraz tłumacza wiodącego zabierają się do pracy. W zależności od tego, jaka jest objętość materiału do przetłumaczenia, zespół ten zostaje odpowiednio podzielony, a wiodący tłumacz czuwa nad tym, aby w każdej grupie prace realizowane były terminowo oraz z należytą starannością. Dlaczego u nas? Bo warto skorzystać z usług sprawdzonego i doświadczonego w tym zakresie biura tłumaczeń. Argumentem przemawiającym za wyborem naszej firmy jest przede wszystkim fakt, że nasi tłumacze zajmują się kompleksowymi tłumaczeniami i potrafią sprawnie oraz szybko przeorganizować swoją pracę, wykonując tym samym powierzone zlecenie możliwie najszybciej.