Translateasy – najwyższa jakość tłumaczeń w najlepszej cenie

Biuro tłumaczeń Translateasy zostało założone w 2004 roku przez doświadczonych tłumaczy. Dzięki długoletniej pracy łączna liczba przetłumaczonych przez nich stron wynosi więcej niż milion. Obecność w branży i kontakt z różnego rodzaju tekstami gwarantuje profesjonalne usługi w najlepszej cenie. Przekonaj się, że warto powierzyć tłumaczenie tej doświadczonej firmie.

Darmowa wycena

Agencja tłumaczeń Translateasy oferuje darmową wycenę tekstu. W formularzu wyceny zostaniemy poproszeni o podanie naszych danych kontaktowych oraz zaznaczenie rodzaju tłumaczenia. Możliwe do wyboru są tłumaczenia pisemne (zwykłe i przysięgłe), ustne (symultaniczne i konsekutywne), oraz edycja tekstu (redakcja, korekta, weryfikacja). Jeśli jesteśmy zainteresowani innego rodzaju usługą, możemy wybrać taką opcję i zadać pytanie. Do wyboru mamy oczywiście język tłumaczenia (aż 23 języki!) i termin, w którym musimy je otrzymać. Ostatnim krokiem jest dodanie załącznika i czekanie na wycenę. Translateasy obiecuje, że oczekiwanie na odpowiedź zwrotną wynosi jedynie 60 minut.

Z kim do tej pory współpracowało biuro Translateasy?

Do firm, które zdecydowały się na współpracę z Translateasy, należą IKEA, Itaka, InPost, Lafarge, Deloitte i wiele innych. Firma posiada ok. 200 referencji od najbardziej poważanych polskich i zagranicznych firm. Tego rodzaju renoma wiązać by się mogła z wysokimi kosztami. Jednak tłumacze Translateasy, dzięki długoletniemu doświadczeniu, mogą pozwolić sobie na tanie tłumaczenia w dużych ilościach, które zadowolą jak największą liczbę klientów.

Najnowsze technologie

Translateasy wykorzystuje w swojej pracy najwyższe technologie, mające na celu podwyższenie świadczonych usług. Tłumacze używają profesjonalnych programów, dzięki którym możliwe jest m.in. obniżenie kosztów tłumaczenia, gdy w tekście powtarzana jest dana fraza. Translateasy to profesjonalne biuro tłumaczeń. Poznań, Katowice, Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław i Kielce – to miejsca, w których swoje siedziby ma jedna z najlepszych polskich agencji tłumaczeń.